Opublikowano

Joga jesienią, w Krakowie

Jesienna pogoda, pochmurne i deszczowe dni zawitały. Zadbaj o swój nastrój i kondycję zdrowotną, biorąc udział w zajęciach jogi. Czekamy na Ciebie! Jednak musisz pamiętać o wcześniejszym zapisaniu się na wybrane zajęcia.

Z racji trwającej pandemii, ilość osób biorących udział w lekcjach została ograniczona. Nasza szkoła jogi w Krakowie cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego, mając na celu bezpieczeństwo i komfort uczestników zajęć, postawiliśmy na zapisy online.  Rezerwacja online możliwa TUTAJ Jednocześnie odsyłamy do zapoznania się z obowiązującym regulaminem.

Zajęcia w szkole jogi są bardzo różnorodne. Nasze propozycje jogiczne skierowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn,  pełnych energii studentów oraz zapracowanych rodziców. Zajęcia dostosowane są do doświadczenia jogina. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z jogą, zapraszamy na jogę początkującą. A może z jakiegoś powodu zakończyłeś praktykę jogi wiele lat temu i chciałbyś ponownie dołączyć do grona joginów? Wybierz rodzaj ćwiczeń, który najbardziej Ci odpowiada. Pozostawiamy do wyboru zajęcia, takie jak m.in.: joga początkująca łagodna, joga średnio-zaawansowana, joga dla wszystkich.

Joga źródłem energii

Jesień to piękna pora roku, jednak potrafi dać się we znaki, zwłaszcza w te deszczowe, ponure dni. Często, nawet filiżanka kawy zawodzi nasze oczekiwania. Polecamy praktykę jogi na poprawę samopoczucia.

Asany dodają energii, uspokajają, łagodzą stres. Joga porządkuje myśli, dąży do tego co aktualnie jest bardzo ważne – utrzymania zdrowia fizycznego i psychicznego. Pozycje jogiczne wzmacniają poszczególnie obszary ciała. Poprawiają ukrwienie organizmu, zwiększają elastyczność kręgosłupa, łagodzą przykre dolegliwości (bóle pleców, wzdęty brzuch, bezsenność).

Joga niesie ze sobą wiele wspaniałych korzyści. Ćwicz w naszej szkole jogi, w Krakowie i pozna bliżej plusy i plusiki płynące z praktyki i medytacji jogi.