Pierwsze kroki

JEŻELI PO RAZ PIERWSZY WYBIERASZ SIĘ NA ZAJĘCIA DO NASZEJ SZKOŁY, W TYM DZIALE ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Na zajęcia nie trzeba się wcześniej zapisywać, grupy początkujące w Szkole Jogi na Dębnikach trwają przez cały rok, możesz dołączyć kiedy chcesz, a po pół roku regularnych ćwiczeń, jeśli czujesz się na siłach zmienić grupę na ogólną.

Pierwsze zajęcia w naszej szkole nic nie kosztują! Możesz przyjść i sprawdzić czy wszystko Ci pasuje. Co więcej przy zakupie pierwszego karnetu, drugi taki sam dostaniesz GRATIS!!! Możesz wykorzystać go w kolejnym miesiącu albo po prostu komuś podarować!

Wszystko czego potrzebujesz do ćwiczeń : maty, wałki, koce i paski, znajdziesz u nas na sali. Jeśli wolisz ćwiczyć na swojej macie, możesz przynieść ją i zostawić w miejscu do tego przeznaczonym. Pamiętaj tylko, żeby ubrać się wygodnie, w strój sportowy, ćwiczymy na bosaka ewentualnie w skarpetkach.

Jeśli masz jakieś kontuzje albo jesteś chory, nie krępuj się, przed zajęciami podejdź do nauczyciela i opowiedz mu o tym, pomoże dobrać odpowiednie dla Ciebie ćwiczenia. Pamiętaj, że to bardzo ważne!

Jeśli to Twoja pierwsza wizyta w Szkole Jogi na Dębnikach, przyjdź kilka minut wcześniej, żeby wypełnić ankietę na recepcji. Podanie swojego maila jest o tyle istotne, że będziesz na bieżąco informowany o zmianach w grafiku i warsztatach, nie spamujemy!

Przed pierwszą wizytą, postaraj się zapoznać z regulaminem szkoły, który znajdziesz na stronie.

Informacje dla kobiet w ciąży:

Nie mamy osobnych grup dla kobiet w ciąży, ale można dołączyć do grup początkujących (za wyjątkiem grupy początkującej w środę wieczorem) Na zajęcia można przyjść dopiero po 3 miesiącu ciąży, koniecznie trzeba przed zajęciami poinformować nauczyciela o tym fakcie. Panie muszą przy pierwszej wizycie przynieść zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do ćwiczeń.

Joga jest dla każdego, wiek czy płeć nie mają znaczenia, jeśli masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś tu odpowiedzi, zadzwoń albo napisz!