Pierwsze kroki

JEŻELI PO RAZ PIERWSZY WYBIERASZ SIĘ NA ZAJĘCIA DO NASZEJ SZKOŁY, W TYM DZIALE ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Na zajęcia nie trzeba się wcześniej zapisywać. Grupy początkujące w Szkole Jogi na Dębnikach trwają przez cały rok, na tych zajęciach uczymy się podstaw, możesz dołączyć kiedy chcesz, a po pół roku regularnych ćwiczeń,  zmienić grupę na początkującą plus, zawsze możesz też poprosić nauczyciela, żeby pomógł Ci dobrać odpowiednią grupę.

Pierwsze zajęcia w naszej szkole nic nie kosztują! Możesz przyjść i sprawdzić czy wszystko Ci pasuje. Co więcej przy zakupie pierwszego karnetu, drugi taki sam dostaniesz GRATIS!!! Możesz wykorzystać go w kolejnym miesiącu albo po prostu komuś podarować!

Wszystko czego potrzebujesz do ćwiczeń : maty, wałki, koce i paski, znajdziesz u nas na sali. Jeśli wolisz ćwiczyć na swojej macie, możesz przynieść ją i zostawić w miejscu do tego przeznaczonym. Pamiętaj tylko, żeby ubrać się wygodnie, w strój sportowy, ćwiczymy na bosaka ewentualnie w skarpetkach.

Jeśli masz jakieś kontuzje albo jesteś chory, nie krępuj się, przed zajęciami podejdź do nauczyciela i opowiedz mu o tym, pomoże dobrać odpowiednie dla Ciebie ćwiczenia. Pamiętaj, że to bardzo ważne!

Jeśli to Twoja pierwsza wizyta w Szkole Jogi na Dębnikach, przyjdź kilka minut wcześniej, żeby wypełnić ankietę na recepcji.

Przed pierwszą wizytą, postaraj się zapoznać z regulaminem szkoły, który znajdziesz na stronie.

Informacje dla kobiet w ciąży:

Do naszych zajęć (grupy początkujące u Ewy, Wojtka, Kamy W, Ani, Agaty) możecie dołączyć po 3 miesiącu, przy pierwszej wizycie trzeba przynieść zaświadczenie o braku przeciwwskazań do ćwiczeń, oczywiście przed zajęciami prosimy podejść do nauczyciela i poinformować o ciąży.

W miarę możliwości polecamy Wam spróbować różnych zajęć w szkole, na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Joga jest dla każdego, wiek czy płeć nie mają znaczenia, jeśli masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś tu odpowiedzi, zadzwoń albo napisz!