Pierwsze kroki

JEŻELI PO RAZ PIERWSZY WYBIERASZ SIĘ NA ZAJĘCIA DO NASZEJ SZKOŁY, W TYM DZIALE ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Na zajęcia nie trzeba się wcześniej zapisywać. Grupy początkujące w Szkole Jogi na Dębnikach trwają przez cały rok, na tych zajęciach uczymy się podstaw, możesz dołączyć kiedy chcesz, a po pół roku regularnych ćwiczeń,  zmienić grupę na początkującą plus, zawsze możesz też poprosić nauczyciela, żeby pomógł Ci dobrać odpowiednią grupę.

Pierwsze zajęcia w naszej szkole nic nie kosztują! Możesz przyjść i sprawdzić czy wszystko Ci pasuje. Co więcej przy zakupie pierwszego karnetu, drugi taki sam dostaniesz GRATIS!!! Możesz wykorzystać go w kolejnym miesiącu albo po prostu komuś podarować!

Wszystko czego potrzebujesz do ćwiczeń : maty, wałki, koce i paski, znajdziesz u nas na sali. Jeśli wolisz ćwiczyć na swojej macie, możesz przynieść ją i zostawić w miejscu do tego przeznaczonym. Pamiętaj tylko, żeby ubrać się wygodnie, w strój sportowy, ćwiczymy na bosaka ewentualnie w skarpetkach.

Jeśli masz jakieś kontuzje albo jesteś chory, nie krępuj się, przed zajęciami podejdź do nauczyciela i opowiedz mu o tym, pomoże dobrać odpowiednie dla Ciebie ćwiczenia. Pamiętaj, że to bardzo ważne!

Jeśli to Twoja pierwsza wizyta w Szkole Jogi na Dębnikach, przyjdź kilka minut wcześniej, żeby wypełnić ankietę na recepcji.

Przed pierwszą wizytą, postaraj się zapoznać z regulaminem szkoły, który znajdziesz na stronie.

Informacje dla kobiet w ciąży:

Do naszych zajęć (grupy początkujące u Ewy, Wojtka, Kamy W, Ani, Agaty) możecie dołączyć po 3 miesiącu, przy pierwszej wizycie trzeba przynieść zaświadczenie o braku przeciwwskazań do ćwiczeń, oczywiście przed zajęciami prosimy podejść do nauczyciela i poinformować o ciąży.

W miarę możliwości polecamy Wam spróbować różnych zajęć w szkole, na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Joga jest dla każdego, wiek czy płeć nie mają znaczenia, jeśli masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś tu odpowiedzi, zadzwoń albo napisz!

Kontakt

Szkoła Jogi na Dębnikach
Kraków, ul.Bałuckiego 9

tel. 609 393 939

poniedziałek - piątek 9:00-20:00
sobota 9:00-12:00

biuro@joganadebnikach.pl

Nr konta mBank: 86 1140 2004 0000 3802 7545 2330

Back to top
Close Offcanvas Sidebar