O zaletach praktykowania jogi pisaliśmy już wielokrotnie (przykładowo TUTAJ). Dzisiaj kilka słów o tym jak przygotować się do ćwiczeń.

Osoby, które ćwiczą w szkole jogi nie muszą martwić się o sprzęt do jogi. Niestety tej wygody nie mają jogini praktykujący w zaciszu własnego domu, z podręcznikami do jogi. W związku z tym, przygotowaliśmy kilka, mamy nadzieję, że cennych wskazówek, które pozwolą uniknąć zbędnych kosztów każdemu joginowi ćwiczącemu bez opieki instruktora.

Co teoretycznie powinien kupić każdy jogin?

  • matę do jogi,
  • koc do jogi,
  • krzesło do jogi,
  • pasek do jogi,
  • klocki do jogi.

Jak uniknąć zbędnych wydatków na pomoce do jogi?

Koc do jogi, nie musi pochodzić z profesjonalnego sklepu sportowego, wystarczy wełniany koc, który bardzo często jest w każdym domu. Ważne jednak jest to, aby nie był zbyt miękki. Podobnie jest z krzesłem do jogi – wystarczy takie, które jest po prostu… stabilne.

Wydawać by się mogło, że pasków czy klocków do jogi, nic nie jest w stanie zastąpić. Nieprawda! Domową alternatywą do klocków, są książki w grubych okładkach, które można układać w odpowiednio wysokie stosy. Profesjonalny pasek do jogi można zastąpić paskiem od szlafroka.

Okazuje się, że aby praktykować wystarczy mata do jogi. W sklepach można ją kupić już nawet za 5 zł.

Kontakt

Szkoła Jogi na Dębnikach
Kraków, ul.Bałuckiego 9

tel. 609 393 939

poniedziałek - piątek 9:00-20:00
sobota 9:00-12:00

biuro@joganadebnikach.pl

Nr konta mBank: 86 1140 2004 0000 3802 7545 2330

Back to top
Close Offcanvas Sidebar