Zajęcia jogi cieszą się coraz większą popularnością. Ćwiczą osoby dorosłe, kobiety w ciąży, a także seniorzy. Sportowcy, coraz chętniej zapisują się na zajęcia do szkół jogi, aby wzmocnić muskulaturę całego ciała, a także zwiększyć ogólną wydolność organizmu. 

Joga, gwarantuje biegaczom, elastyczne i dobrze rozciągnięte ścięgna. Praktyka jogi doskonali zmysł równowagi, niezbędny w karierze każdego tancerza. A koncentracja, umiejętność wyciszenia natłoku myśli to zdolności przydatne w każdej dziedzinie sportu.

Czasem warto zwolnić tempo

Każdy jogin chciałaby jak najszybciej zauważyć pierwsze efekty jogi. Nie należy jednak zmuszać się do codziennych ćwiczeń. Trzydziestominutową sesję można skrócić do 10 minut. Na początku praktykowania, warto poznać możliwości własnego ciała. Często jest tak, że osoby początkujące praktykują jogę trzy razy w tygodniu. Wystarcza im godzinna sesja, dzięki czemu nie narażają się na niepotrzebne kontuzje. Pamiętajmy, że w jodze liczy się systematyczność. 

Zapraszamy do naszej szkoły jogi w Krakowie. Jesienią, warto zadbać o kondycję fizyczną. A joga dodaje energii, odwraca skutki siedzącego trybu życia i poprawia samopoczucie. 

Kontakt

Szkoła Jogi na Dębnikach
Kraków, ul.Bałuckiego 9

tel. 609 393 939

poniedziałek - piątek 9:00-20:00
sobota 9:00-12:00

biuro@joganadebnikach.pl

Nr konta mBank: 86 1140 2004 0000 3802 7545 2330

Back to top
Close Offcanvas Sidebar