Po długiej zimie…. czas na jogę!

Wiosna to właśnie ta pora roku, w której przyroda budzi się do życia. Przebiśniegi wyrastają spod zamarzniętej jeszcze ziemi. Drzewa stopniowo nabierają nowych barw, pączkują, przyozdabiają cały świat. Podczas spacerów na łonie natury, możemy cieszyć się śpiewem ptaków. Gdy przyroda budzi się do życia, również w nas tętni nowa energia.

Yoga źródłem nowej energii

Po długiej zimie, często jesteśmy leniwi, dlatego jeśli należysz o grona osób, które nie poczuły jeszcze wiosennego przebudzenia, zapraszamy do naszej szkoły jogi, gdzie wspólnie zadbamy o to, aby nie zabrakło Ci nowych chęci, optymizmu i energii.

Joga poprawia humor, dodaje energii, pobudza układ nerwowy. Pozycje jogiczne, takie jak: rozciągnięty trójkąt, natarajasana, pozycja wschodzącego słońca, pies z głową w dół, pozwolą Ci wybudzić się z zimowego snu. Ponadto, praktyka jogi znacznie poprawia krążenie w całym ciele, wzmacnia, inspiruje do podejmowana nowych wyzwań. A Kraków to miasto, w którym można spełniać marzenia, rozwijać się i realizować cele zawodowe.

 

Kontakt

Szkoła Jogi na Dębnikach
Kraków, ul.Bałuckiego 9

tel. 609 393 939

poniedziałek - piątek 9:00-20:00
sobota 9:00-12:00

biuro@joganadebnikach.pl

Nr konta mBank: 86 1140 2004 0000 3802 7545 2330

Back to top
Close Offcanvas Sidebar