Opublikowano

Wiosenne przebudzenie z jogą

Po długiej zimie…. czas na jogę!

Wiosna to właśnie ta pora roku, w której przyroda budzi się do życia. Przebiśniegi wyrastają spod zamarzniętej jeszcze ziemi. Drzewa stopniowo nabierają nowych barw, pączkują, przyozdabiają cały świat. Podczas spacerów na łonie natury, możemy cieszyć się śpiewem ptaków. Gdy przyroda budzi się do życia, również w nas tętni nowa energia.

Yoga źródłem nowej energii

Po długiej zimie, często jesteśmy leniwi, dlatego jeśli należysz o grona osób, które nie poczuły jeszcze wiosennego przebudzenia, zapraszamy do naszej szkoły jogi, gdzie wspólnie zadbamy o to, aby nie zabrakło Ci nowych chęci, optymizmu i energii.

Joga poprawia humor, dodaje energii, pobudza układ nerwowy. Pozycje jogiczne, takie jak: rozciągnięty trójkąt, natarajasana, pozycja wschodzącego słońca, pies z głową w dół, pozwolą Ci wybudzić się z zimowego snu. Ponadto, praktyka jogi znacznie poprawia krążenie w całym ciele, wzmacnia, inspiruje do podejmowana nowych wyzwań. A Kraków to miasto, w którym można spełniać marzenia, rozwijać się i realizować cele zawodowe.