Opublikowano

Hobby, czyli co robić w czasie wolnym?

Hobby to czynność, którą z przyjemnością wykonujemy w czasie wolnym. Może to być np. taniec, kolekcjonowanie pocztówek lub jazda na rolkach. Doskonałym przykładem pasji jest joga!

Hobbiści poświęcają swój czas na wykonywanie różnorodnych czynności m.in.: fotografowanie, łowienie ryb, czytanie książek, podróżowanie. Warto dodać, że to co dla jednych wydaje się być ciekawym zajęciem, przez innych może być postrzegane jako strata czasu. Zachęcamy jednak do bycia otwartym na różne pasje. Zwłaszcza teraz, w okresie wakacyjnym, gdy dysponujemy większą ilością wolnego czasu. Podejmujmy nowe wyzwania i szukajmy zajęć, które są dla nas źródłem satysfakcji i szczęścia.

Joga to pasja, która bez wątpienia może towarzyszyć człowiekowi przez całe życie. Nawet w naszej szkole jogi mamy specjalne zajęcia dla seniorów. Ponadto, jogę można praktykować wszędzie np. nad morzem, w górach i parku. Doskonałym potwierdzeniem naszych słów są poniższe zdjęcia.

Yoga to aktywność fizyczna, którą można wykonywać z wielkim zamiłowaniem i zaangażowaniem. Asany poprawiają samopoczucie, dodają energii i wzmacniają organizm. W trakcie praktykowania jogi można zwolnić tempo, odprężyć ciało, oderwać myśli od codziennych spraw.

Każdy, kto chciałby praktykować jogę, może przyjść do naszej szkoły jogi w Krakowie, na bezpłatne zajęcia. Szczegóły możecie przeczytać TUTAJ.