Wyjazdowy warsztat jogi to jeden z tych powodów, dla których warto być członkiem szkoły jogi. W ciągu kilku dni lub tygodni można czerpać nową energię, równomiernie rozwinąć ciało, a także zresetować umysł.

Warsztat jogi trwa zazwyczaj od 7 do 10 dni. Przeznaczony jest każdego fana jogi, który chciałby podszkolić technikę wykonywania asan. Tego typu wyjazdy organizowane są w rożnych miejscach kraju. Warto dodać, że wiele szkół jogi przygotowuje zagraniczne warsztaty z jogą np. w Nepalu.

Warsztaty jogi w Polsce

Polskie plaże idealnie nadają się do praktykowania jogi. Świetnym przykładem jest plaża w Rogowie, gdzie w zeszłym roku zorganizowaliśmy warsztat dla początkujących, jak i ćwiczących dłużej joginów.

Warsztaty jogi mogą odbywać się we wszystkich częściach Polski – w Puszczy Białowieskiej, na Mazurach, czy w górach. Jeśli wyjazd zostanie dobrze zaplanowany przez szkołę jogi, przyniesie wspaniałe korzyści każdemu uczestnikowi zajęć. 

Majówka, ferie zimowe, czy tydzień z jogą to doskonałe okazje, aby pod okiem nauczyciela jogi, oderwać się od codziennego życia i skoncentrować na jodze. Joga wzmacnia całe ciało, odświeża umysł, usuwa różne napięcia psychiczne. Polecamy wyjazdowe warsztaty jogi!

Kontakt

Szkoła Jogi na Dębnikach
Kraków, ul.Bałuckiego 9

tel. 609 393 939

poniedziałek - piątek 9:00-20:00
sobota 9:00-12:00

biuro@joganadebnikach.pl

Nr konta mBank: 86 1140 2004 0000 3802 7545 2330

Back to top
Close Offcanvas Sidebar