Yoga to nic trudnego! Zwłaszcza gdy do dyspozycji masz liczne pomoce do jogi. W naszej szkole jogi możesz liczyć na wsparcie wykwalifikowanych nauczycieli jogi. 

Pomoce do jogi, takie jak m. in.: wałki, paski i krzesło bardzo chętnie wykorzystywane są przez początkujących joginów. Pozwalają one na precyzyjne wykonanie asany. W dodatku, dzięki tego typu akcesoriom, jogę mogą praktykować emeryci, a także osoby, które borykają się z problemami zdrowotnymi. Oczywiście przed rozpoczęciem zajęć w naszej szkole jogi, należy poinformować instruktora o przebytych operacjach, lub zgłosić problemy zdrowotne.

Korzystaj z pomocy do jogi!

Pozycja drzewa to jedna z najpopularniejszych asan, które doskonalą poczucie równowagi. Vrksasana likwiduje sztywność w barkach, wzmacnia mięśnie nóg i kolan. Aby prawidłowo wykonać pozycję drzewa, można po prostu… oprzeć się o ścianę. To wystarczająca pomoc!

Virasana wspaniale rozciąga stawy skokowe i przeciwdziała płaskostopiu. Jeśli masz problemy ze stawami nóg, pod pośladki połóż klocek do jogi.

Wałek do jogi, najlepiej umieścić wzdłuż kręgosłupa, podczas wykonywania pozycji leżącego bohatera. Asana tonizuje narządy wewnętrzne, uelastycznia ciało, a także zwiększa pojemność płuc.

Kontakt

Szkoła Jogi na Dębnikach
Kraków, ul.Bałuckiego 9

tel. 609 393 939

poniedziałek - piątek 9:00-20:00
sobota 9:00-12:00

biuro@joganadebnikach.pl

Nr konta mBank: 86 1140 2004 0000 3802 7545 2330

Back to top
Close Offcanvas Sidebar